Golf Indoor STEP nabízí širokou škálu tréninkových ploch

CZ  | EN

Lukáš Hrouda


V Golf Clubu Step v Praze na Českomoravské se v zimě naprosto skvěle trénuje, všem tento indoor doporučuji. Je to unikátní golfový indoor pro skvělou zimní přípravu! V zimě bychom neměli zaspat, ale naopak nadále udržovat tělo bdělé a zaměřit se na zlepšování své techniky.

 

U mě vyhrává na plné čáře STEP.


Lukáš Hrouda,

Golf Professional

Filip Mrůzek


K vrcholovému sportu je nezbytné správné zázemí a stabilita. To vše se mi dostává v mém oblíbeném Golf Clubu Step. Jestli chceš vidět na své hře pokroky a zlepšení, nepřestávej a jdi to toho s Golf Clubem Step. Trénuj v zimě se špičkovými trenéry v největším golfovém indooru v České Republice. Za mě STEP.

 

Členství ve Stepu je ten správný krok pro každého goflistu.


Filip Mrůzek,

přední český golfový profesionál.Petr Mrůzek


Jednoznačně nejlepší golfový indoor v Evropě. Nemám důvod chodit jinam! Skvělé zázemí, podmínky pro trénink a i hru na simulátorech. Jsem rád, že se v České Republice najde místo, které odpovídá standardům světové úrovně.

 

Když v zimě na golf, tak do Stepu.


Petr Mrůzek,

přední český golfový trenér.

Roman Šebrle


V zimě jedině ve STEPU. Pro zimní golfovou přípravu doporučuji Golf Club Step! Golf Indoor Step je největším golfovým indoorem v České republice, nabízí skvělé trenéry a zázemí pro každého golfistu bez ohledu na jeho výkonnost. Skvěle zde vaří a mají úžasné wellness, a tak nemusím po tréninku přemýšlet, kde se najím, ani kde načerpám opět síly a zrelaxuji se.

 

Moje volba je jednoznačně Golf Club Step.


Roman Šebrle,

Roman Šebrle je český moderátor, milovník golfu a bývalý český atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004.