Golfový simulátor AboutGolf

Špičkový golfový simulátor AboutGolf vyniká především jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací nejznámějších golfových hřišť. Můžete si zahrát v kolébce golfu St. Andrews, americkém Pebble Beach, či na domácím Konopišti. Velkou výzvou je ikonické virtuální hřiště Infamous, kde jsou jednotlivé jamky virtuálně zasazeny např. do prostředí Viktoriiných vodopádů, národního parku Redwood, či na Wall Street.

Zcela převratný systém IGE měření dráhy míčků i hole dodává dosud nevídané objemy naprosto přesných dat o všech klíčových charakteristikách vaší rány. Nejen, že naprosto přesně změří rychlost a vertikální i horizontální úhel letu míčku, ale také backspin a sidespin (přímo z rotace dimplů) a dokonce i vektor a dráhu hole.

Simulátor nabízí reálné zobrazení světoznámých hřišť zpracovaných do nejmenších detailů. Na hřištích vidíte i stébla trávy hýbající se ve větru, mraky plující po obloze podle parametrů (síla a směr větru) nastavených před hrou, do detailu zpracované trojrozměrné stromy, odrazy paprsků od vodní hladiny nebo různé povětrnostní podmínky.

Možnosti tréninku:
Driving range
Chipping
Chipping over bunker
Trénink 3PAR jamek dle vlastního výběru
Trénink příher na jamku z různých vzdáleností (layup game) 

U výše uvedených herních možností probíhá vyhodnocení úderů, rychlost švihu, rychlost míče, trajektorie míče, vzdálenost dopadu míče, konečné vzdálenosti a dalších parametrů... Z uvedených důvodů jsou simulátory AboutGolf velmi vhodné nejen pro hru, ale také pro individuální trénink.